17. Fejezet - Fin.
Jaehyun pov.: Mély levegő és mosoly, ez megy egész nap. Na nem mintha nem lennék rettentően boldog, hogy eljutottam idáig, hogy mind eljutottunk idáig, de ez nehezebb, mint gondoltam, pedig a java még csak most jön. - Izgulsz? – hallatszik fel mögülem egy édes hang, mire az eddigi erőltetett mosoly egy őszinte vigyorra vált. - Kicsit, tudod, fél éve még nem gondoltam volna, hogy eljutok idáig – kuncogom. - Nem mintha nélkülünk sikerült volna – vereget hátba az unoka húgom, mire még jobban elkezdek nevetni. - Igaz is! Ezer hála! – hajolok meg felé játékosan. - Örülök, hogy ilyen jó a hangulat, de lassan indulni kéne! – lép be Taeil is a szobámba, ahol lassan nagyobb a tömeg, mint az iskolában lesz majd. De nem bánom, mert itt van mindenki, aki számít. Közel három hónapja még minden a feje tetején állt, kezdve Doyoung felbukkanásával egészen a JohnIl lebukásáig minden rossz szembe jött, ami csak jöhetett. Azon a délutánon azt hittem sok mindenn...